Dermatologia i Medycyna estetyczna
Dermatologia
Chirurgia
Chirurgia naczyniowa
Laseroterapia
Medycyna estetyczna
Podologia i pielęgnacja stóp
Dietetyka, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
Kosmetyka twarzy i ciała

Laser eCO2

W laserze eCO2 wykorzystuje się technikę Micro Fractional Ablative Technology. Głowica lasera emituje promienie podzielone na mikroskopijne strumienie o wysokiej energii, które powodują odparowanie zmiany na skórze. Dzięki temu doskonale sprawdza się przy usuwaniu wszelkich zmian wirusowych oraz narośli skórnych, które powodują duży dyskomfort w codziennych aktywnościach (np. brodawki na stopach, dłoniach, twarzy i dekolcie).

Laser eCO2 w chirurgii jest narzędziem efektywnym, szybkim i w pełni bezpiecznym. Jako jeden z nielicznych laserów dostępnych na rynku, laser eCO2 posiada certyfikat przyznany przez Amerykańską Organizację Rządową FDA.

Wskazania do zabiegu z użyciem lasera medycznego eCO2 w zakresie chirurgii, to między innymi usuwanie włókniaków, brodawek wirusowych, płciowych i łojotokowych, znamion skórnych, prosaków, kępek żółtych, kaszaków oraz korekty opadających powiek górnych tzw. blefaroplastyki. Zabieg z użyciem lasera eCO2 może wymagać zastosowania znieczulenia miejscowego w przypadku dużych obszarowo zmian lub znajdujących się w miejscach, które są mocno unerwione.
Efektem zastosowania lasera jest szybkie i skuteczne pozbycie się uporczywych zmian (włókniaków, brodawek wirusowych, płciowych i łojotokowych, znamion skórnych, prosaków, kępek żółtych, kaszaków) czy odmłodzenie okolicy oka bez dodatkowej interwencji chirurgicznej. Końcowy rezultat jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji i kondycji skóry.
Przed zabiegiem: terapia laserem nie wymaga specjalnego, wcześniejszego przygotowania. Każdorazowo nasz lekarz przeprowadza konsultację medyczną, która wyklucza występowanie wszelkich przeciwwskazań.
Przeciwwskazania to ciąża i okres połogu, karmienia piersią oraz zapalenia bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry, stosowanie antybiotykoterapii, środków sterydowych.

Po zabiegu: zabieg laserem zapewnia szybki proces gojenia się ran i charakteryzuje się krótkim okresem powrotu do codziennych obowiązków. Nie wymaga wdrożenia dodatkowych zaleceń związanych z dalszą rekonwalescencją.