Dermatologia i Medycyna estetyczna

O nas

Od 1996 roku zajmujemy się leczeniem chorób skórnych i wenerycznych, a od 2006 roku wybranymi zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

W celu zapewnienia Państwu dostępu do najwyższej jakości usług i nowoczesnych metod leczenia ustawicznie podnosimy swoje kwalifikacje z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.
Regularnie uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Dermatologicznej Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego z siedzibą Londynie oraz wielu innych krajowych i zagranicznych organizacji.

W swojej pracy staramy się kierować przede wszystkim dobrem pacjenta, stosować sprawdzone i bezpieczne metody leczenia, których ryzyko nie przewyższa uzyskanych efektów.

Oferujemy profesjonalną opiekę dermatologiczną dla dorosłych i dzieci.

Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę i szeroki wachlarz terapii, współpracujemy z lekarzami z wielu innych dziedzin medycyny (chirurgia naczyniowa, onkologiczna, medycyna estetyczna).

W naszych gabinetach spotkacie się Państwo z przyjaznym podejściem profesjonalistów – lekarzy z wieloletnią praktyką kliniczną i stopniami doktora nauk medycznych.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta uzyskacie od nas pełną informację medyczną, która pozwoli Państwu zrozumieć źródło problemów medycznych.

Naszą misją jest bowiem pełna współpraca lekarza z pacjentem, która dzięki skutecznym terapiom pozwala na osiąganie trwałych efektów leczenia.

Nasi specjaliści zadbają o Państwa zdrowie i doskonały wygląd, a nasz pozostały personel medyczny zatroszczy się o to, aby wizyta u nas upłynęła w miłej atmosferze i spełniła Państwa oczekiwania.

Lekarze z najlepszych klinik, dysponujący nowoczesną aparaturą zabiegową i diagnostyczną służą swoją rozległą wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Dysponujemy światowej klasy sprzętem medycznym, który pozwala na wdrażanie innowacyjnych metod leczenia wszelkich schorzeń medycznych.

Dysponujemy również kompleksowym zestawem metod i terapii z zakresu medycyny estetycznej. Mamy w ofercie szeroki zakres zabiegów upiększających, odmładzających i pielęgnujących Państwa ciała. Oferujemy również zabiegi, które pomogą wymodelować Państwa sylwetki.

Serdecznie zapraszamy na  konsultację do naszych specjalistów.

Agnieszka i Robert Kurzawińscy

Agnieszka Kurzawińska

Dermatolog i wenerolog. Absolwent Akademii Medycznej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracowała i wyspecjalizowała się na Oddziale Dermatologii Dziecięcej w szpitalu im. Leszczyńskiego (obecnie Katowickie Centrum Onkologii). Od ponad 20 lat działa aktywnie na polu zawodowym. Praca w dermatologii i medycynie estetycznej to dla niej nie tylko służbowy obowiązek, ale też…
  Specjalizacje
 • Dermatologia
 • Wenerologia
 • Dermatologia dziecięca
 • Kosmetologia

Robert Kurzawiński

Dermatolog i wenerolog. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pracował m.in. na Oddziale Dermatologii w Szpitalu Wojskowym w Gliwicach. Specjalizację zdobył w Klinice Dermatologii we Wrocławiu. Jest członkiem Sekcji Dermatologicznej Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego z siedzibą Londynie, Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Bierze czynny udział w szkoleniach i…
  Specjalizacje
 • Dermatologia
 • Wenerologia
 • Trychologia kliniczna

Monika Kukulska

Dr n.med., lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od wielu lat pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz w prywatnej klinice dermatologicznej WellDerm Wrocław. Nie tylko stale podnosi swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i branżowych konferencjach, ale…
  Specjalizacje
 • Medycyna estetyczna
 • Kosmetologia

Marcin Ziętek

dr hab. n. med. Marcin Ziętek specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Kierownik Oddziału Chirurgicznego (Skin Cancer Unit) w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Adiunkt Katedry Onkologii, Zakład Chirurgii Onkologicznej Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W 2014 roku obronił…
  Specjalizacje
 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Marek Suseł

Dr n.med., specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. W 1997 roku ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich na Wydziale Lekarskim we Wrocławiu. Od 2006 do dzisiaj pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej SCM Polanica Zdrój im. Jana Pawła II, gdzie trafiają pacjenci ze szczególnymi przypadkami Jest członkiem…
  Specjalizacje
 • Chirurgia
 • Chirurgia naczyniowa

Małgorzata Kaźmierczak

Absolwentka WSZUiE w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach specjalistycznych. Zaangażowana w pracę z klientem do którego problemów podchodzi indywidualnie i holistycznie. Ceni sobie dobry kontakt z drugim człowiekiem. Prywatnie lubi podróże oraz naukę języków obcych.
  Specjalizacje
 • Podologia
 • Kosmetologia

Anita Kuczma

Dietetyką i kosmetyką zawodowo zajmuje się od 2017 roku kontynuując swoją pasję i zainteresowanie tymi dziedzinami od lat nastoletnich. Stale podnosi swoje kwalifikacje i uzupełnia wiedzę łącząc znajomość najnowszych technologii służących do uzyskania wymarzonej sylwetki ze zdrowym ,zbilansowanym odżywianiem. W gabinecie poza pracą nad poprawą wyglądu zewnętrznego swoich klientów stawia…
  Specjalizacje
 • Dietetyka
 • Kosmetyka

Beata Nowicka-Żyto

Certyfikowany kosmetolog i linergistka. Jej celem jest wydobycie naturalnego piękna i skorygowanie niedoskonałości, zachowując przy tym naturalny efekt, bez przerysowania. Specjalizuję się w makijażu permanentnym brwi i ust oraz w zabiegach estetycznych z użyciem kwasu hialuronowego. Szczególne miejsce w jej ofercie zajmują zabiegi służące modelowaniu twarzy i zabiegi oparte na…
  Specjalizacje
 • Makijaż permanentny (brwi ust i kreski)
 • Kosmetologia estetyczna
 • Radiofrekwencja mikroigłowa