Dermatologia i Medycyna estetyczna
Dermatologia
Chirurgia
Chirurgia naczyniowa
Laseroterapia
Medycyna estetyczna
Podologia i pielęgnacja stóp
Dietetyka, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
Kosmetyka twarzy i ciała

Depilacja laserem diodowym

Laser VECTUS to nowatorska technologia amerykańskiej firmy PALOMAR Medical Technologies.Jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda do trwałego usuwania owłosienia.

Laser diodowy VECTUS emituje wiązkę światła laserowego.
Jest to jedyny laser na świecie, w którym zastosowano innowacyjne technologie:

  • Skintel, która służy do analizy fototypu skóry, co pozwala na optymalne dobranie parametrów zabiegu, eliminując ryzyko poparzenia skóry
  • PhotonRecycling, która pozwala efektywnie wykorzystywać emisję energii, co podnosi skuteczność przeprowadzanych zabiegów
  • Advanced ContactCooling, użyte w głowicy lasera rozwiązanie chłodzi skórę przed, po i w trakcie pracy lasera, co sprawia, że zabieg jest bezbolesny, a dzięki zwiększonej końcówce głowicy lasera pozwala jednorazowo wykonać depilację dużych obszarów.

Doskonałe rezultaty terapii laserem Palomar VECTUS są potwierdzone certyfikatem przyznanym przez Amerykańską Organizację Rządową FDA. Potwierdza to doskonałą jakość, efektywność i bezpieczeństwo dla pacjentów.

Wskazania do zastosowania zabiegu laserem Palomar VECTUS to nadmiernie występujące owłosienie na całym ciele pacjenta, wrastające włoski po zwykłej depilacji lub goleniu.
Efektem zastosowania laseru Palomar VECTUS jest komfortowe, bezbolesne i trwałe usunięcie owłosienia. Już po pierwszej wizycie następuje znaczna redukcja występującego owłosienia, brak problemu wrastających włosków po depilacji (goleniu). Całkowite pozbycie się owłosienia wymaga kilku zabiegów (około 3 -5 wizyt), z uwagi na nierównomierny wzrost włosów. Ostateczna decyzja o ilości koniecznych wizyt jest podejmowana po konsultacji z naszymi specjalistami, a ich liczba zależy między innymi od indywidualnych cech skóry pacjenta.
Przed zabiegiem: terapia laserem nie wymaga specjalnego przygotowania. Każdorazowo nasz specjalista przeprowadza konsultację medyczną, która wyklucza przeciwwskazania.
Po zabiegu: Sam zabieg jest bezbolesny i mało kłopotliwy dla pacjenta. W ciągu 2-3 dni po zabiegu należy unikać gorących kąpieli, wizyt w saunie i na basenie. Należy unikać stosowania kremów samoopalających i wystawiania miejsc poddanych zabiegowi na słońce.