Dermatologia i Medycyna estetyczna
Dermatologia
Chirurgia
Chirurgia naczyniowa
Laseroterapia
Medycyna estetyczna
Podologia i pielęgnacja stóp
Dietetyka, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
Kosmetyka twarzy i ciała

Lipoliza – modelowanie sylwetki

Lipoliza to bezoperacyjny zabieg polegający na trwałym usunięciu tkanki tłuszczowej, nagromadzonej miejscowo. Stanowi alternatywę dla liposukcji. Polega na wstrzyknięciu w otłuszczone miejsca odpowiedniej mieszanki deoksycholanu, fosfatydylocholiny i L-karnityny lub krzemionki organicznej. Powoduje to zniszczenie komórek tłuszczowych i rozpad trójglicerydów, które uwalniają się do krwiobiegu a następnie są metabolizowane w wątrobie. W miejscu iniekcji powstaje stan zapalny, który utrzymuje się przez dwa, trzy dni. Zlikwidowana tkanka tłuszczowa zostaje zastąpiona tkanką łączną, co powoduje obkurczenie się skóry w obrębie ostrzykniętego obszaru.
Medycyna poszukuje coraz lepszych i mniej inwazyjnych rozwiązań terapeutycznych również w zakresie lipolizy. Takim rozwiązaniem jest nowatorski produkt Prostolane Inner B” w którym za redukcję ilości tkanki tłuszczowej odpowiadają peptydy, a ich stymulujące działanie na naturalne procesy zachodzące w naszym organizmie przynosi fantastyczne efekty.
Nanopeptyd 32 stymuluje metaboliczne procesy glikolizy i glukoneogenezy,
Pentapeptyd 43 stymuluje lipolizę, zmniejsza lipogenezę, w efekcie zapobiega tworzeniu złogów tłuszczowych,
Tripeptyd 41 wspomaga redukcję lipidów,
Octapeptyd 11 aktywuje regenerację komórkową.
Konfiguracja peptydów tłumi lipogenezę w preadipocytach co doprowadza do supresji lipogenezy. W efekcie wywołuje hamowanie lipogenezy i aktywacji naturalnej lipolizy – redukcji tkanki tłuszczowej.
Bez ryzyka powikłań, długiej rekonwalescencji itp.

Właściwości:
• Zmniejsza nierówności skóry, wygładza
• Pomaga w modelowaniu sylwetki, napina
• Poprawia elastyczność i kondycję skóry
• Pomaga w walce z cellulitem
• Konturowanie linii żuchwy
Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do peptydowej terapii ciała.
Prostrolane Inner-B działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję.
Zawiera opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację peptydów.
Składniki:
• kwas hialuronowy (0,7%),
• kompleks 4 peptydów: Nanopeptyd-32, Pentapeptyd-43, Tripeptyd-41, Octapeptyd-11.
Preparat można podawać w następujących obszarach:
• podbródek,
• żuchwa,
• brzuch,
• przedramiona,
• bryczesy.
Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu/rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana. Zabieg jest bardzo skuteczny a przy tym bezpieczny!
Peptydowa terapia ciała – protokół
Twarz: 2 zabiegi
Ciało: 3-4 zabiegi
Odstępy między zabiegami: 2 tygodnie