Dermatologia i Medycyna estetyczna
Dermatologia
Chirurgia
Chirurgia naczyniowa
Laseroterapia
Medycyna estetyczna
Podologia i pielęgnacja stóp
Dietetyka, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
Kosmetyka twarzy i ciała

Chirurgia onkologiczna

W naszej klinice oferujemy Państwu również pełną diagnostykę związaną z nowotworami skóry – konsultacje, badania, przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego. W szczególnych przypadkach nasi pacjenci mają zapewnioną ciągłość terapii medycznej.

Nowotwory skóry to choroby, które mają bardzo duże zróżnicowanie – od łagodnego przebiegu, który nie wymaga żadnej interwencji chirurgicznej, aż po odmiany miejscowo złośliwe (rak podstawnokomórkowy), do skrajnie agresywnych odmian, które dają przerzuty (czerniak skóry).

Wymagają one wtedy wdrożenia kompleksowych procedur chirurgicznych.
Jeżeli zauważycie Państwo u siebie zmianę skórną, która utrzymuje się przez dłuższy czas i w jakikolwiek sposób Was niepokoi, to najwyższy czas, aby zgłosić się na konsultację.
Chirurg onkolog oceni wygląd takiej zmiany pod kątem niepokojących Państwa cech (nieregularny kształt i jego zmiany, nierównomierne przebarwienie, podcieknięcia, krwawe otoczki i wysięki, niegojące się rany itp.) i wdroży odpowiednią procedurę.

Każda z tych niepokojących Państwa zmian jest kwalifikowana do przeprowadzenia zabiegu, ponieważ tylko badania histopatologiczne umożliwiają odróżnienie zmian łagodnych od zmian złośliwych.
Nasz chirurg wykonuje zabiegi chirurgiczne w zgodzie ze standardami chirurgii onkologicznej, w tym wycięcia miejscowe, wycięcia z przesunięciem płatów, wycięcia węzłów chłonnych (oznaczenie węzłów wartowniczych).
Wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.